Sukcesy Klubu

 

2015

• I miejsce w klasyfikacji drużyn WOPR – XIV Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Grup Szybkiego Reagowania na wodzie w Chańczy.
– Dodatkowo wyróżnienie Wceminister Obrony Narodowej dla drużyny.
Skład drużyny: Bebelski, Krzyżanowski, Niziołek, P.Ziewiec.

• II Zimowe drużynowe Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Ratownictwie Wodnym
– 3 miejsce w klasyfikacji generalnej – drużyna I
Skład drużyny: Wilk, Niziołek, Borek, Stępień.

– 3 miejsce w akcji ratunkowej z użyciem deski ortopedycznej
Skład drużyny: Bebelski, Krzyżanowski, Fiutowski, Walkiewicz.

2014

• III miejsce – XIII Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Grup Szybkiego Reagowania na wodzie w Chańczy.
– I miejsce w klasyfikacji drużyn WOPR.
Skład drużyny: Bebelski, Wójtowicz, Borek, P.Ziewiec.

• III miejsce – I Zimowe drużynowe Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Ratownictwie Wodnym w Ożarowie.
Skład drużyny: Bebelski, Wilk, Walkiewicz, Fiutowski.

2013

• I miejsce – XII Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Grup Szybkiego Reagowania na wodzie w Chańczy.
Skład drużyny: Bebelski, Krzyżanowski, Jelonek, P.Ziewiec.

2012

• I miejsce – XI Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Grup Szybkiego Reagowania na wodzie w Chańczy.
– Dodatkowa nagroda PCK dla najlepszej drużyny w konkurencji reanimacji na fantomie.
Skład drużyny: Bebelski, Krzyżanowski, Jelonek, Wojtyszek.

2011

• II miejsce – X Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Grup Szybkiego Reagowania na wodzie w Chańczy.
– I miejsce w klasyfikacji drużyn WOPR.
Skład drużyny: Bebelski, Wójtowicz, Marcula, Orczyk.

• I miejsce – Mistrzostwa Polski Grup Operacyjnych i Interwencyjnych w Starachowicach.
Skład drużyny: Bebelski, Wójtowicz, Marcula, Orczyk.

• II miejsce – Mistrzostwa Polski Grup Operacyjnych i Interwencyjnych w Starachowicach.
Skład drużyny: Krzyżanowski, Jelonek, Wojtyszek, Kotowski.

• Indywidualne Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Ratownictwie Wodnym w Starachowicach.
– I miejsce – S. Ziewiec – Klasyfikacja generalna
– I miejsce – Krzyżanowski -Rzut rzutką rękawową do celu,
– I miejsce – S. Ziewiec – Rzut rzutką koszową,
– I miejsce – S. Ziewiec – Resuscytacja na fantomie,
– II miejsce – Orczyk – Klasyfikacja generalna,
– II miejsce – Stępień – Styl dowolny 100m,
– II miejsce – Jelonek – Resuscytacja na fantomie,
– II miejsce – S. Ziewiec – Rzut rzutką rękawową do celu,
– III miejsce – Orczyk – 50m holowanie manekina,
– III miejsce – Marcula – Rzut rzutką rękawową do celu,
– III miejsce – Marcula – Rzut rzutką koszow.

• II Otwarte Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w płetwonurkowaniu w Starachowicach.
Skład drużyny I: Orczyk, S.Ziewiec, Jelonek, Wójtowicz.
Skład drużyny II: Krzyżanowski, Bebelski, Wojtyszek, Kotowski.
Wyniki:
– II miejsce – S. Ziewiec- 100m z zakładaniem sprzętu i ABC,
– II miejsce – Kalmar Starachowice I (drużynowo) – 50m holowania manekina,
– III miejsce – Orczyk – 100m na bezdechu pomiędzy aparatami,
– III miejsce – Orczyk – 100m z zakładaniem sprzętu i ABC,
– III miejsce – S. Ziewiec – 200m z ubieraniem sprzętu ABC,
– III miejsce – Orczyk – Indywidualna klasyfikacja generalna,
– III miejsce – Kalmar Starachowice II (drużynowo) – 50m holowania manekina,
– III miejsce – Kalmar II (drużynowo) – Sztafeta 4x100m.

2010

• I miejsce – X Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Grup Szybkiego Reagowania na wodzie w Chańczy.
Skład drużyny: Bebelski, Krzyżanowski, Wójtowicz, Marcula.

• II miejsce – I Otwarte Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w płetwonurkowaniu w Starachowicach.
Skład drużyny: Bebelski, Spadło, Wójtowicz, Chmolowski.

2001

• III miejsce – we współzawodnictwie klubów płetwonurkowych LOK.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Niniejsza strona korzysta z ciasteczek, które pomagają nam widzieć kto i kiedy nas odwiedza. Więcej informacji o tym przeczytasz tutaj:wszystkoociasteczkach.pl